20. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Predator RACE Winter weekend opět v Krušných horách

predatorrace.cz

REKLAMA

Extrémní překážkový běžecký závod PREDATOR RACE v Krušných horách! Emoce, nadšení, nervozita, vyčerpání, překonání sám sebe, zadostiučinění, to vše jsou hesla,
která charakterizují adrenalinový závod PREDATOR RACE. Poslední lednový víkend se běží na Eduardu Predator RACE Winter weekend, tedy série dvou běžeckých závodů a Predator JUNIOR, překážkový běžecký závod pro děti. Trasa závodu je vedena v Biatlonovém areálu Eduard v Krušných horách. Jak je již v úvodu zmíněno, jedná se o běžecký závod v náročném terénu. Na Eduardu se v posledním lednovém víkendu konají dva závody pro dospělé a jeden pro děti. V sobotu 27.1.2018 se běží Predator RACE Dril, délka trati je nastavena na 5km+ a 20 překážek+. V neděli 28.1.2018 se koná Predator RACE Brutal, délka trati je 10km+ a 25 překážek+.
Na trati se nachází přes dvě desítky nesnadných překážek, které prověří komplexnost závodníků ve všech směrech. Závod je možné absolvovat jako jednotlivec, či vytvořit tým z více závodníků. Výhodou týmu je možnost spolupráce při překonání jednotlivých překážek a úkonů na trase. Závodníci budou muset překonávat nesnadné překážky, šikmé a vertikální stěny, ručkovací konstrukce, šplh na laně či na tyči, plazení se pod ostnatým drátem, brodění vodou, legendární vlnu, vzhledem k tomu, že se nacházíme v biatlonovém areálu, tak se můžete těšit na střelbu na terč a mnoho dalších překážek a to vše na sněhu, který tomu dodá pořádnou šťávu!
Každý závodník se může těšit na náramek a na originální medaili Predator RACE, borci, kteří běží celý Winter weekend, navíc na speciální medaili Predator RACE Winter weekend, za zdolání obou závodů během jednoho víkendu! Během závodu bude zajištěn doprovodný program pro rodiny, přátele a fanoušky závodníků.
V sobotu 27.1. od 15:00 pořádáme také Predator JUNIOR, překážkový závod pro malé predátory! Sobotní i nedělní závod startuje ráno v 9:00! Celý areál Eduard je divácky volně přístupný, tak přijďte fandit a podpořit závodníky! Zázemí a start závodu je v Biatlonovém areálu Eduard. V místě je zajištěno parkování, lékařská služba, registrace závodu, občerstvení a další doprovodný program.

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.