Kulhánkova koalice inovovala krajské logo

REKLAMA

Karlovarský kraj inovoval své logo, které je teď modernější a snadno zobrazitelné ve všech typech mobilních zařízení. Došlo k modernizaci typografie i celkovému zjednodušení hlavního symbolu, kterým je tryskající pramen v červeném a modrém barevném ladění.

Původní krajské logo vzniklo v roce 2003. „Postupně ale esteticky i technologicky zastaralo a jeho použití nebylo zcela kompatibilní s mobilními zařízeními. Aktualizací loga se to změnilo, nicméně jsme zachovali barvy i symboliku, protože se v ní odráží odvěké bohatství přírodních zdrojů regionu. Kraj jako území bude postupně procházet velkou proměnou, chceme na to reagovat i v naší prezentaci,“ vysvětlil hejtman Petr Kulhánek z politického slepence (STAN, KOA, VPM Cheb, TOP09).​

Krajský úřad připravil kromě samotného loga i podrobný grafický manuál, který upravuje použití krajského loga a tvoří závaznou normu pro všechny subjekty užívající grafické identifikační prvky. „Manuál tvoří základní kámen identity veřejnoprávní instituce, Karlovarského kraje, jehož vizuální styl by měl být vždy snadno rozpoznatelný pro komunikaci s občany, s návštěvníky regionu či s institucemi, vysvětlila autorka redesignu Terezie Kajabová z krajského úřadu. Manuál je ke stažení na krajském webu​.

Kraj má v plánu inovované logo zavést postupně v průběhu následujících měsíců. Nejprve na všech platformách, sociálních sítích a ve všech firemních materiálech. Další novinkou v prezentaci kraje a v komunikaci s veřejností se stane kompletně nový internetový portál Karlovarského kraje.

Zdrojhttps://www.kr-karlovarsky.cz/krajske_listy/Stranky/211011-Nove-logo.aspx

Zdroj a foto: fb – Karlovarský kraj


KOMENTÁŘ KVL:

 

LOGO KARLOVARSKÉHO KRAJE MÁ NOVÝ SVĚŽÍ VZHLED. KOLIK TO STÁLO UŽ SE LIDÉ  OD „TRANSPARENTNÍHO KULHÁNKA“ Z KRAJSKÉHO WEBU NEDOZVÍ.

Hejtman Kulhánek má jako bývalý novinář, který maximálně využívá medií pro své politické cíle má jasné priority. Pro občany Karlovarského kraje je velká škoda, že se o politikovi Kulhánkovi díky kamarádům z medií nedozví kolika trestním oznámením čelil, kolik kauz bylo zameteno pod koberec a jaký je ve skutečnosti člověk, který pro dosažení politické moci neváhá udělat cokoliv.

Hlavu do písku strkají mediální vazalové celkem pravidelně, když nezveřejňují kolik za jeho „duchaplné“ nápady občané opět zaplatili. Po osmi letech vlády Kulhánka v Karlových Varech nikdo nic neukradl, ale hospodařilo se tak, že se město topí v astronomických dluzích.