20. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Sloupky zamezující průjezd téměř za milion

REKLAMA

Politici z karlovarské radnice nechali instalovat výsuvné sloupky na Zámeckém Vrchu , kde se nedařil v minulých letech omezit průjezd vozidel. Řidiči se přitom bez omezení dostanou ke všem kolonádám s léčivými prameny.

„Výrobce je z Itálie a dodávka ovladačů se zpozdila. Je to dáno zejména situací kvůli koronaviru a tak musíme spuštění systému sloupků posunout ze začátku měsíce července na jeho polovinu,“ doplnil karlovarský radní Martin Dušek (ANO).

Instalace zařízení, které má výrazně omezit vjezd automobilů do lázeňského centra má údajně hostům nabídnout větší klid, čistější vzduch a samozřejmě i bezpečnost.

Kocourkovská starost politiků o lázeňské území je dojemná.

Když si uvědomíme, že na Mlýnskou i Vřídelní kolonádu se řidiči dostanou bez jakýchkoli zábran, dá se hovořit o nehospodárném, ale předenší neúčelném vynakládání veřejných prostředků. Od divadla až k hlavní poště mohou řidiči bez omezení vjet i na kolonády.

V neposlední řadě arogantní politická propagace politiků z hnutí ANO a ČSSD na Mlýnské kolonádě v poslední době si s ochranou a starostlivostí o větší klid a čistější vzduch ani náhodou nezadá.

Primátorka Ferklová a krajský náměstek Hurajčík (oba ANO) si z kolonády udělali prezentaci mnoha policejních vozidel, u které asistoval ministr vnitra Hamáček (ČSSD).
Přitom před krajským ředitelstvím policie v Karlových Varech je nové,  moderní a velkokapacitní parkoviště, které občané zaplatili opět ze svých kapes. I přesto politická estráda s mnoha povoleními a komplikacemi proběhla na Mlýnské kolonádě, a to přímo mezi léčivými prameny, o které se naši politici tak „úzkostlivě starají.“  
Nesystémová starost politiků, která skončila u  nákupu zařízení a všech dalších komponentů s instalací vyšla občany města na devět set tisíc korun.

Samozřejmě o nákladech a údržbě, která vyvolá další potřebu veřejných peněz už politici opět nemluví.  

Nová nesystémová hračka politiků vyjde občany s údržbou a službami jistě na více než milion korun, přibude starost o servis a opravy, ale na nejcennější kolonády si řidiči zajedou dál bez jakéhokoli technického omezení. 

zdroj foto: mmkv / facebook


O čem politici na  kraji nemluví…

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.