25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Tanečnice na muzikálu v Praze

REKLAMA

Karlovarské tanečnice Country Ladies si udělaly 2. listopadu  výlet  do Prahy. Jedna z tanečnic Maruška už před delší dobou  zajistila lístky do divadla Broadway na generální zkoušku muzikálu „Okno mé lásky“.

Bylo to představení od jedenácti hodin dopoledne. Autobus vyjel z Varů v sedm hodin. Na Florenc  přijel  kolem deváté hodiny.  Tanečnice  vystoupily a s panem řidičem se vyfotily. Po té se vydaly k divadlu Broadway. Divadlo Broadway se nachází v centru Prahy. Je vybaveno nejlepší  světelnou a zvukovou technikou.

V divadle hned u vchodu je malá kavárnička, příjemné posezení pod prosklenou střechou. Tam si děvčata dala oblíbenou kávičku, než začal program. Začali pouštět do divadla, a tak si šly sednout na svá místa. Představení začalo.

Muzikál pojednává o chlapci Davidovi, se kterým se život nemazlil. Zamiluje se do tanečnice Sofie. Z Davida se stává známá umělecká osobnost. Zachycuje v jeho dílech krásu světa. Tento muzikál prováděl dějem a hlavní roli zpíval Milan Peroutka. V muzikálu zazněly písně Petra Jandy ze skupiny Olympic.

Děvčatům se muzikál moc líbil. Po skončení se odebraly před divadlo, aby se společně vyfotily. Pak vyrazily  do restaurace Česká kuchyně v Praze, kde si daly oběd. Po obědě si prohlédly Prahu. Kolem páté hodiny odešly na Florenc, kam jim přijel autobus, do kterého nastoupily a ten je odvezl  do Karlových Varů. Všechny si odvezly krásný zážitek, na který budou dlouho vzpomínat.


Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.