14. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Thermal i bazén jsou zatím jen sliby

karlovarské listy

REKLAMA

Od doby, kdy nastoupilo nové vedení hotelu Thermal dosazené již v té době ministrem financí Andrejem Babišem se vytrvale slibuje rekonstrukce hotelu a celková revitalizace území v okolí hotelu. Za posledních pět let se hodně namluvilo a nic nestalo. Kromě toho, že mnoho návštěvníků, kteří jezdili do Karlových Varů i v zimních měsících na koupání do jednoho z mála venkovních bazénů s vyhřívanou vodou přišlo i nenávratně o tuto ojedinělou atrakci lázeňského města, která přežila socialismus a všechny vlády až do nástupu hnutí ANO.

Nerentabilní provoz bazénu byl ukončen tak, že po jeho úplném vypuštění došlo k nevratným procesům a jeho trvalému vyřazení z provozu i pro letní sezónu. Občané města tak přišli nadobro o jediný venkovní bazén ve městě.

Politici hnití ANO o Thermalu doposud naslibovali doslova ,,Hory doly,“ ale zatím je vše jen na papíru. Rekonstrukci občanům Karlových Varů osobně nasliboval i muž, který jedná na podání ruky. Dnes po skončení volebního období úspěšné vlády zůstal slib Andreje Babiše občanům Karlových Varů definitivně nesplněn. Za to ale důvěřivý voliči nasypali hnutí ANO hlasů jako na opravu takových pěti Thermalů. S takovou důvěrou voličů by se řeklo, že Thermal bude opraven snad zítra, ale realita zahájení prací je stále v nedohlednu.

Snad poslední několikrát posouvaný slib bude splněn. Začít by se mělo prý už napotřetí příští rok na podzim. A co bazén… ?

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.