V Karlových Varech vede Piráty bývalý člen ČSSD

REKLAMA

Karlovy Vary – Lídr Pirátů a bývalý člen ČSSD v jedné osobě. To je Jindřich Čermák, jednička na kandidátce v Karlových Varech.

Piráti v Karlových Varech ústy bývalého člena ČSSD Čermáka zahájili 11. července svou tiskovou konferenci v Karlových Varech brutální kritikou města. Bývalý ,,přítel a sociální demokrat” Čermák jako velmi protřelý politik, který vystudoval politologii nešetřil ani svou mateřskou ČSSD. Však protřelost vystřídaly i amatérské osobní útoky a citování jmen, která dříve nebo později na cestě politikou může sám potkat, například ve chvíli, kdy bude potřebovat prosadit program slibovaný svým budoucím voličům může hned narazit u mnoha koaličních partnerů.

Tak. teď už to snad konečně vyjde

Mimo jiné  Čermák kandidoval už několikrát, jednou i jako nestraník, po té za hnutí Ocojimjde, ale po každé neúspěšně. Karlovarští voliči mu doposud moc nepřáli.

V minulosti se nezapsal dobře ani v ČSSD, která byla jeho mateřskou politickou stranou. Ani zde se nikdy neprosadil a zahořklý z ČSSD odešel jako mladý sociální demokrat společně se svou sestrou, dnes pochopitelně už také věrnou pirátkou.

Lídr pirátů Čermák svou bývalou, dnes upadající ČSSD nelítostně okopává a dehonestuje se Zemanovským akcentem nejen pro kmotrovské praktiky a nejen na celostátní úrovni. Jaký to charakter a  vyzrálá osobnost. I to je lídr pirátů v Karlových Varech.

V úterý 4.9. se v Praze uskutečnil oficiální výkop Pirátské strany do komunálních voleb. Zatím však s konkrétními programovými body, které má připraveny pro své voliče veřejně nevystoupil. Více zaznívají jen obecné populistické proklamace s PR prohlášeními na vlně jinde úspěšných Pirátů.

První desítka Pirátu do komunálních voleb v Karlových Varech

[carousel_slide id=’9109′]