14. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Zahájení cvrnkání kuliček na Rolavě.

REKLAMA

Dnes se hráči kuliček sešli na Rolavě, že si připraví hřiště po zimě a dvouměsíční pauze karantény, aby mohli hrát turnaje.

Cestou ke hřišti si všimli, jak maminky u vody cvičí s dětmi a zpívají jim písničky. Byla to pěkná podívaná. Když došli ke hřišti, překvapilo je, kuličkové hřiště, že je ohraničené páskou a hlavně cedule, která upozorňuje, pro koho hřiště je. Snad bude v pořádku.

O kuličkové hřiště se stará Lenka, která nám pak vždy připravuje hřiště na turnaje. 

Na hřišti ještě byl zbytek vyrostlé travičky, kterou hráči vytrhali. Mezi tím někteří hráči hledali důlky, které nemohli najít. Mezi tím šel okolo pan Vrána tak jim to řekli a on ochotně nasedl do auta a jel je koupit. Když pan Vrána odjel tak dvě hráčky vzali metr a měřili od kraje kde mají být ty důlky a postupně je s radostí nacházeli. Ty důlky co koupil pan Vrána se schovají, kdyby náhodou je někdo odcizil.

Za to mu hráči kuliček děkují, a hlavně všem v KV-City, že se starají o kuličkové hřiště.

Hráči se rozhodli, když už jsou zde na hřišti, tak si udělají mezi sebou turnaj, o klubový pohár. Který v loni vyhrála Míla Šlechtová, která dnes opět zazářila a vyhrála ho zpět. Po skončení tréninku uklidili hřiště a dali na důlky poklopy, které udělal manžel jedné hráčky. Snad ty poklopy nikdo nevezme a zůstanou na místě. Nakonec to vše oslavili s pivečkem a Langošem. Teď mají blízko svého hřiště občerstvení. Těší se, kdy už začnou turnaje a budou moc jezdit i jinam.


 

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.