25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Zaživa se zozkládající ČSSD pokračuje v krasojízdě

KVListy
REKLAMA

Jiří Zimola si nechal minulý rok registrovat vlastní hnutí Změna 2020, dnes rezignoval na pozici krajského předsedy ČSSD. Na zasedání rezignovali i místopředsedové Stanislav Mrvka a Jaroslav Kupsa.

Předseda ČSSD Hamáček na dotaz ČTK uvedl, že pokud se Zimola takto rozhodl, „zcela jistě pro to má nějaký důvod, a věřím, že ho brzy sdělí.“

Hnutí Změna 2020, u jehož založení Zimola byl, půjde do krajských voleb samostatně. Hnutí je prý otevřeno všem, jak nezávislým kandidátům, tak i členům ČSSD, uvedl v dopise, který poslal členům ČSSD, člen hnutí Změna 2020 David Slepička. ČTK má dopis k dispozici.

Mrvka dnes ČTK řekl, že hnutí Změna chtělo postavit s ČSSD silnou společnou kandidátku, ale v ČSSD nebyla vůle. S některými lidmi v ČSSD se podle něj nedalo spolupracovat.


Přelézání mocichtivých a všehoschopných ze strany do strany už má za sebou i Karlovarský kraj.

BUDOU CHTÍT OPĚT VAŠE HLASY


V Karlovarském kraji mnoho členů ODS přelezlo do hnutí ANO a nyní drží taktovku na kraji současní a bývalí členové ODS, kteří mají rozhodující většinu v radě i koalici. Celou partu ovládajících politiků šéfuje ex-hejtmanka Maračková Vildumetzová, která je také bývalou, dlouholetou členkou ODS, jež se po třicet let proslavila stovkami korupčních kauz po celé ČR nemající obdoby.


„BABIŠ O ZKORUMPOVANÉ ODS“

ASI JEDEN Z PARADOXŮ POLITIKY NA KARLOVARSKU JE, ŽE MNOHO BÝVALÝCH ČLENŮ ODS SEDÍ DNES V ZASTUPITELSTVECH ZA HNUTÍ ANO 2011

zdroj:ČT24

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.