30. května 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Znesvěcení pramenů v Karlových Varech je plivnutím místním občanům do obličeje

REKLAMA

To si žádný polistopadový politik zatím nedovolil.

Taková arogance moci přichází do Karlových Varů poprvé po nástupu kovaných politiků hnutí ANO 2011.

Policisté  k vůli politické exhibici zákon neporušili. Parkování a zabrání veřejného prostranství a vjezd do nejchráněnější části města bylo úředně povoleno. Úředníci museli vydat výjimky a další rozhodnutí, aby  jinak pro běžného občana naprosto bezprecedentní  a  protizákonnou aroganci moci zlegalizovali. 

Karlovarská kolonáda patří k historickým skvostům, které jsou typickým symbolem léčivých pramenů jednoho z nejznámějších lázeňských měst v Evropě a možná  i na světě. Přírodní prameny chrání krom toto, že je  do míst, kde vyvěrají vjezd zakázán i další zákony České republiky. Kromě veřejností velmi kritizovaného Mezinárodního filmového festivalu a nyní vánočních trhů se historicky žádní politici takto nechovali.

Výjimky pro politickou agitaci za každou cenu.

Jak respektují zákonodárci zákony, které sami vydávají za asistence krajských a městských politiků šokovalo mnohé občany města, kteří pamatují, že zde zaplatili pokutu i za jízdu na kole. Je vidět, že politici z ČSSD a hnutí ANO pro svou politickou agitaci zaprodají snad cokoliv, aniž by si uvědomili, že takové způsoby už lidé nemusí ochotně tolerovat.

Každoroční svěcení pramenů, starostlivou péči zaměstnanců o lázeňské prameny si za doby demokracie a svobody takto pošlapat nedovolil nikdo z politiků až do příchodu „manažerů“ hnutí ANO na radnici v čele s primátorkou Andreou Pfeffer Ferklovou.

Nic pro ně není svaté…

To, že ANO politici zneuctí pro svou osobní prezentaci cokoliv dokazují i fotografie, které si primátorka Ferklová dokonce vystavila na svůj FB profil. Dalším politikem, který se negativně zviditelnil je náměstek pro dopravu Karlovarského kraje Jurajčík (opět z hnutí ANO). Aby toho nebylo málo, nechyběl ani ministr vnitra Hamáček (ČSSD). Městské skandály v personální politice asi nestačí, tak politici pokračují v krasojízdě, která se občanům už vůbec nelíbí. To, že přikládání pod kotel příliš často není úplně dobré, rozdoutnalo  opozici. Ta chce svolat mimořádné zastupitelstvo.

ZVEŘEJNĚNÁ ZPRÁVA NA  FACEBOOKU KARLOVARSKÉ POLITIČKY Z HNUTÍ ANO, KTERÁ OTŘÁSLA OBČANY KRAJSKÉHO MĚSTA
Andrea Pfeffer-Ferklová je ve městě Mlýnská kolonáda, Karlovy Vary.

Včera jsem se také jako host účastnila spolu s ministrem vnitra Jan Hamáček na Mlýnské kolonádě, slavnostního předání 30 nových služebních vozidel ŠKODA Octavia 🚔 Krajskému ředitelství Policie Karlovarského kraje. Gratuluji policistům k jejich novým vozům, protože pro ně vozidla představují nezbytný základ technického zabezpečení.
Samotným policistům 👮🏼‍♂️ přeji, ať jsou pro ně vozidla bezpečným a spolehlivým parťákem a komfortní výjezdovou kanceláří. 👏🏻


Celou lacinou politickou taškařici za veřejné peníze a demonstraci arogance moci toho nejhrubšího zrna, okomentovali občané Karlových Varů více než sto negativními komentáři, které jsme pro jistotu  uložili, kdyby je politici chtěly odstranit a tvrdit, že vše uspořádali třeba před novou policejní stanicí za stovky miliónů, kterou občané ze svých daní pro policisty vybudovali ve Dvorech. Tam je místa dost… Někteří odvážlivci už chtěli vyjít do ulic demonstrovat. Jako by se současní politici snažili zjistit, jak daleko mohou se svým trénováním trpělivosti občanů zajít. 

 • Martin Vaněček Jako ano, auta ano a policie to potřebuje, ALE na kolonádě v pěší zóně? To se na mě nezlobte, to opravdu nebyl nejšťastnější nápad 🙈
  Romuald Štěpán Rob Aspoň požehnat ty auta to chtělo!🙏😇Armádní kaplan, nebo policejní myslím ze jsou.
 • Tomáš Harmáček Nojo opicajti se musí předvádět, hlavně že na kolonádě 🤦‍♂️🤦‍♂️
 • Jelen Divoký Tohle město je jedna velká tragikomedie. 👏👏👏
 • Aleš Licehammer Ja jen nechapu, proc je nutne, ty auta nekde vystavit, pozvat politiky z pulky kraje a fotit se s nemi a placat se po ramenou, pritom to je vsechno z penez obycejnych obcanu 🤔
 • Romana Stinglova Proč kolonáda, nechápu… Zase šaškárna 🙉🙉🙉
 • Jindřich Čermák Opravdu si paní primátorko myslíte, že je prostor před Mlýnskou kolonádou nejvhodnější místo na taškařici s auty?
  V okamžiku, kdy jsme bojovali za co nejšetrnější využití během filmového festivalu mi toto přijde jako výsměch.
 • Filip Kacerovsky Krásný způsob jak obyčejným lidem připomenout že jsou jenom odpad a kdo městu vládne 👏
 • Jan Bican Evidentně jsme si zvolily do čela města kompetentní osobu, když toto dovolí a ještě se tím chlubí. Budou další volby.
  zdroj:facebook.com

Co se poslední rok na Karlovarské radnici děje nemá obdob. Vykoupená média miliardářů mlží a veřejnost tápe v mračnech útržků zohýbané pravdy.

Likvidace ředitelů městských organizací a další personální čistky více připomínají předlistopadové řádění bolševických komunistů, než svobodnou  demokratickou politiku snažící se o lepší kvalitu života lidí v Karlových Varech.

Stále více se objevují političtí práskači implementovaní do městských organizací. Existují doklady na to, že jsou před čistkami zaměstnáni na nových pracovních pozicích s nebývalými výhodami a pak začne  personální genocida jako za socialismu. (Budeme informovat).

Personální čistky nevídaného rozsahu probíhají pod legendou šetření veřejných peněz, ale dnes už je jasné, že jde většinou o dosazování často neodborných nominantů podle politického klíče, nahrazující kvalitní a vzdělané lidi, kteří mohli věcně argumentovat a nejedou jen podle arogantních politických rozkazů, které je neodborně řídí a prosazují účelové a často nesystémové změny, vedoucí k personální a ekonomické destrukci.

Stále horšící se veřejné klima, další postupné zhoršování kvality života občanů je z mnoha jiných důvodů další příčinou, proč z Karlových Varů odcházejí každoročně lidé v produktivním věku po stovkách.

Současná politická reprezentace, která nyní v Karlových Varech panuje, určitě celý proces destrukce negativních demografických vlivů ještě více urychlí. Letos to bude druhý rok změn, které silně otřásají  karlovarskou veřejností.

Mnoho občanů v produktivním věku  se už před léty z Karlových Varů nadobro odstěhovalo a další a další je následují každý rok. Možná si politici za pár let v Karlových Varech budou vládnout už jen sami sobě.“

„Aby bylo líp !“


[huge_it_video_player id=“4″]

zdroj:YouTube

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.