Babiše NE a bude líp, ne zákony na objednávku oligarchů

REKLAMA

Za posledních několik let se do České politiky dostal populární Andrej Babiš, ale jak se takové politické hnutí zrodí?  Na začátku je vždy myšlenka, jak by řekl klasik a ta je podnícena buď zvědavostí nebo také mimo jiné i konkrétní potřebou něco prosadit.

Andrej Babiš by asi do této chvíle nic nenamítal, ale za chvíli bychom o naší reportáži slyšeli to naučené od marketinkových firem, které si kapitalista platí. ,,Je to lež, to není pravda, samé lži, vy ničemu nerozumíte.” to jsou ty slušnější výroky člověka, který nemá s penězi problém, ale jeho firmy potřebují do křtánu stále více a více  zakázek a  nekonečné miliardy z dotací, které křivý ekonomiku v celé Evropě už dlouhá léta a rozdělují na lidi, kteří dotace mají a ty ostatní, co jen na ně hladově koukají a konzumují to co může vzejít z pokřiveného  neférového trhu.

A tak jíme dotovanou chemicky upravenou drůbež a další a další zbytky, které v Evropě i u nás zpracovávají pro  všežrouty z Čech. Kvalita potravin v ČR je jedna z nejhorších vůbec. Malé zemědělce postupně likvidujeme a vyrostou nám nadnárodní společnosti, které už se bez chemie neobejdou a Babiš má dokonce obojí.

Když se dostanete na úroveň, kde vás silně ovlivňují zákony, které se Vám jako světovládci zajídají a vaše představy o vydělávání miliard už nemají místo pro malé a střední podnikání je nejvyšší  čas se postarat o to, aby se objednaly takové zákony, které se vám budou  alespoň trochu líbit  a pokud možno maximálně podporovat vaše podnikání a daně pro další miliardové zisky. Ale neustále se dohadovat z lakomými a nenažranými politiky vás brzy přestane bavit už jen proto, když si spočítáte, že levnější je si zařídit vlastní politický projekt, než cpát peníze a čas do lidí, kteří mají své názory a to ještě  neznáte názory  jejich kolegů.

A  pak je rozhodnuto.

Hnutí ANO 2011 je na světě.

Většina věrných jsou zaměstnanci a čeští poskoci z vlastních firem miliardáře, kteří pro pár drobných budou sloužit od nevidím do nevidím  jako pacholci za první republiky. Není to tak dlouho co Češi ukázali celé Evropě, že za demokracii prodali celou republiku včetně  rozvinutého průmyslu a nerostného bohatství kamarádům  ze západu. Ti dnes v Čechách vydělávají pro své rodiny v cizině nejvíce. Tam si také vyvážejí své tučné zisky a společné bez Čechů si je užívají ve svých demokratických zemích.

Posluhovači Babišova politického projektu, brzy dosáhli potřebné síly, aby se začali jako rakovina šířit hloupoučkou ,,Českou demokracií” a nakonec postupně obsadili politickou moc v celé zemi, kterou ponechaly kontrole jediného muže, Andreje zakladatele. Toho pasovali na královládce politiky po vzoru oligarchů z východních zemí. A začíná svět, který bude ovládat už jediný člověk, který tvrdí : ,,Bude líp,” ale nikdy neřekl komu.