Cheb – babička roku 2021

REKLAMA

Soutěž Babička roku Karlovarského kraje se uskutečnila 9.9.2021 v Kulturním centru Svoboda v Chebu, kterou uváděl moderátor a zpěvák Vladimír Hron.

Na dolním nádraží v Karlových Varech byly dva autobusy přistavěny na čísle 22 pro seniory a Country Leidis, které tam vystupovaly. Po zahájení nastoupily tanečnice z Karlových Varů, které uvítal Vladimír Hron, zatancovaly čtyři tance, měly velký aplaus. Po tanečnicích Vladimír Hron přivítal osm soutěžících babiček a měl s nimi rozhovor.

Po rozhovoru vystoupily  zpěvačky Kamélie, při písních vyplňovaly mezeru, ve kterých se soutěžící připravovaly na další disciplíny. Po poslední disciplíně měl Vladimír Hron svoje hudební vystoupení.

V porotě usedli: Marie Lewke – klub důchodců Cheb, Bc. Marika Hemmerová – realizátor projektu Babička roku, Jan Kuchař – Starosta Františkovy Lázně, Ing. Jaroslava Brožová – Starostka Velká Hleďsebe, Ing. Miroslava Davidová – Senioři ČR. Karlovy Vary, Mgr. Dalibor Blažek – Náměstek hejtmana Karlovarského kraje.

Porotci spočítali hlasy, které vybrali ze sálu.

Na prvním místě – Zlatá babička se umístila Jana Tomsová z Kynšperka, která postupuje do celorepublikového kola, bude se konat v Olomouci. Druhé místo získala – Stříbrná babička Ludmila Bučková z Karlových Varů, třetí místo získala – Bronzová babička Věra Kohoutová z Toužimi. Babičku sympatie získala opět Věra Kohoutová z Toužimi a nejstarší babičku získala Ludmila Bučková z Karlových Varů.

Všem velká gratulace.

Po skončení této nádherné soutěže se všichni odebrali k autobusu, který je odvezl ke svým domovům.