25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Další veřejná ostuda pod vedením Kulhánka

REKLAMA
Krajští zastupitelé při svém pondělním jednání předvedli pod vedením hejtmana Kulhánka, jak funguje pěti slepenec, který Kulhánek dal složitě dohromady, aby uchvátil pro sebe hejtmanské křeslo.
Svárem zastupitelů byla hned na začátku jednání zastupitelů finanční pomoc Ukrajině, kterou nedůstojným způsobem narušil chebský starosta Jalovec. Některá vystoupení měla až charakter osobního napadání.
Nová politická kultura se výrazně mění pod vedením bývalého novináře, který dnes řídí krajské zastupitelstvo a stejně dnes, jako i v minulosti přidává své často tendenční komentáře, ale i hlasité posměšky na adresu příspěvků svých kolegů, kteří mají jiný než „kulhající názor“.

S Kulhánkem na kraj dorazily podpásové, agresivní a útočné mediální praktiky.

Často mediálně útočné koaliční vedení, včele s agresivním politikem Kulhánkem s notnou dávkou arogance vyvolalo veřejnou prosbu  poslankyně parlamentu Jany Mračkové Vildumetzové. Ta přímo na jední zastupitelstva prosila, aby Kulhánek řídil schůzi korektně podle jednacího řádu a zdržel se svých komentářů, kterými často přímo ohýbá, bagatelizuje a v neposlední řadě zesměšňuje příspěvky zejména opozičních zastupitelů.

Kulhánek, který je dlouhá léta v politice a často úplně mimo realitu uvedl stroze, že si myslí, že je korektní.

V minulosti taková ostuda provázející jednání Karlovarského kraje byla naprosto nemyslitelná, ale dnes Kulhánek nastavuje úplně jinou politickou kulturu, kde hlavními argumenty není poctivá práce pro občany, ale jednostranná mediální a „rozkulhaná propaganda“ ve spolupráci s jeho bývalými kolegy z branže.

Slovní výpady a komentáře  současného hejtmana stranící současné koaliční většině, která uchvátila politickou moc, připomínají více mediální zákopovou válku, než slušné vládnutí ve prospěch občanů Karlovarského kraje.

Politik Kulhánek mnohdy mlží, fabuluje nebo vůbec neodpovídá na vršící se dotazy svých kolegů, často žádájících o informace, na které evidentně nechce odpovídat nebo se zjistí, že za jejich zády dojednává pracovní poměry a trafiky se svými  souputníky, přicházející mhohdy z města Karlovy Vary, které není ochotno po Kulhánkově osmiletém působení jejich trafiky dál akceptovat a finančně podoporovat.

Po tradiční blamáži, chaozu a zoufalém řízení schůze zastupitelé nakonec po dvou hodinách jednání schválili pomoc pro Ukrajinu ve výši pět miliónu korun. Po té zastupitelé schválili ukončení smlouvy o partnerství s městem Moskva.


Přirpavujeme:

  • Vymění Kulhánek krajské peníze za hlasy z Karlovarského symfonického orchestru, jehož členové z hnutí KOA tlačí na pilu?
  • Navýšení ceny střechy Císařských lázní ze 7 na 85 miliónů, opět zjitřilo vášně zastupitelů.
  • Krjaský zřizovatel neřeší problém na gymnáziu v Sokolově, škody jdou do miliónů.

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.