Díky důvěřivým voličům, mají Češi z ostudy kabát

REKLAMA

” Nejlevnější koblihy nejsou nejlepší.”

Marketing je to co vyhrává volby, nikoliv slušné  a reálně téze ve volebních programech. Nakoupit se dají i voliči, prakticky stejně jako nekvalitní potraviny ze zbytků, které k nám posílá už řadu let celý svět.

Voliči poprvé v demokracii místo volby šli nakupovat do všude přítomného “Babišova krámu,” který překypoval vyloupenými myšlenkami ze všech politických stran. Na pult se dostalo, vše co voliči požadovali. Zleva doprava, cokoliv co si kdo mohl přát se už šest let slibuje pod heslem “Bude líp.”

Vtip je v tom, že Babiš nikdy nikomu neřekl, kdy bude líp a  hlavně komu.

Ještě nikdy se nestalo, aby premiér, který se chystá předstoupit před parlament a požádat o mandát k vládnutí, čelil zároveň trestnímu stíhání, které se týká podvodného čerpání veřejných dotací, navíc dotací z Evropské unie, jejíž je Česká republika členem.

Ačkoli nám vláda Andreje Babiše tento dokument tají, je jasné, že na něj nebylo možné reagovat jinak než stažením inkriminovaného projektu z programu evropského financování. Výmluvy, že stíhání je účelové, již nyní neobstojí. Trestní stíhání se děje podle zákona.

Oprávněnost tohoto vyšetřování je nyní zjevně podpořena i výsledkem šetření nezávislé evropské instituce.

Žádný politik v žádné evropské zemi nenastoupil do pozice předsedy vlády s 50. miliónovým průšvihem, který tutlají jeho zaměstnanci převlečení za politiky. Tato zátěž je pro nás nesmírně ponižující už jen proto, že Andrej Babiš  bude dál s tímto cejchem reprezentovat naši zem v celém světě za situace, která nemá žádnou obdobu v historii našeho státu a ani v historii všech demokratických zemí Evropy.

Je to zahanbující  pro Českou republiku a důsledky pro její pověst jsou strašné.

Komu se kdy v této zemi podařilo za pouhé čtyři roky zdvojnásobit poctivě své jmění?

Stále nevíte komu je o celých 100% líp, no přeci nám všem.

Nikomu se dosud v Čechách nepodařilo propagovat svůj politický projekt v jednom se svými výrobky a firmami, jako Andreji Babišovi. Doslova za jedny peníze si Babiš udělal soustavnou politickou kampaň a dostal ji legálně z velké části i do přímých nákladů firmy. Protože Babiš jsou jeho výrobky a jeden z jeho výrobků je i hnutí ANO 2011. Jednoduché a geniální zároveň.