13. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Kulhánek zahajuje převolební slibování

Současný hejtman krajského pětislepence a bývalý novinář zbrojí na senátorskou kampaň. Nejspíš už zahajuje osvědčenou slibovací taktiku, neštítící se použít jakékoliv téma. Tentokrát přišla na paškál letecká záchranná služba.

„Před nedávnem jsme měli jednání o tom, že bychom téma letecké záchranné služby znovu rádi otevřeli. Domlouvali jsme se na tom i s ředitelem záchranné služby. Nyní je smlouva do roku 2027, což je pro nás poněkud vzdálený horizont, kdy se může měnit smlouva. Ale ono to není zcela uzavřené, takže bychom toto téma otevřeli znovu. Pořád je asi třetina obyvatel kraje mimo akční dosah letecké záchranné služby,“ uvedl pro ČTK hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek s šílenou politickou značkou (STAN+KOA+VPM+TOP 09) rovnající se příměru „urvat moc za každou cenu“.

Stěžování si, fňukání, kňourání, nebo jen všehoschopná, mediální masáž pro lidi s nulovými výsledky?

Když si zhodnotíme osmileté mediální slibování politika Kulhánka a jeho skutečné výsledky, tak i poslední ignorant musí vidět, že za Kulhánkovo sliby, kromě vydatné mediální masáže z řad novinářských kamarádů, nestojí většinou vůbec nic. S médii to Kulhánek fakt umí, ale to lidem dobrou práci a lepší životní úroveň nepřineslo. Naopak, stále více lidí z Karlovarského kraje utíká, ale o tom Kulhánek nikdy nemluví.

Po Kulhánkovo osmiletém vládnutí, občanům Karlových Varů spadla kvalita života hluboko pod celorepublikový průměr. V mnohých parametrech jsou Karlovy Vary na úplně posledním místě. Neproduktivní politika hodná ekonomického amatéra se už začíná varovně propisovat na Karlovarský kraj.


Z cyklu „Chce se mi zase zvracet“.

Nikdy se z rozkulhaného plánu pro občany nic nezrealizovalo, ale kamádádi se vždy překrásně nažrali.

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.