25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Karlovarské tanečnice se dočkaly

REKLAMA

Karlovarské tanečnice nazývané country Ladies měly poslední vystoupení v loni srpnu na ostrůvku Rolava, kde vystupovala kapela Františka Nedvěda a skupina Petr nebo Pavel. Kvůli pandemii byly všechny akce zrušené.

Tentokrát se tanečnice dočkaly a dostaly pozvánku od starostky Ing. Lenky Baštové z obce Mírové, aby přišly zatancovat na den dětí. Vedoucí Zdeňka hned obvolala všechny tanečnice, kdo bude moci jít vystupovat. Sraz měly v šestnáct hodin v Okružní ve Staré Roli, kde na ně čekala dvě auta. Hned vyjely Do Mírové. V Mírové je přivítala starostka a byla ráda, že tanečnice dorazily, protože před příjezdem zrovna hodně lilo. Počasí se umoudřilo a mohla začít akce. Ještě před akcí dostaly pohoštění, za to jim tanečnice děkují.

 

 

Dětské akce – děti si mohly na hrníček přilepovat obtisky a vybarvovat je, dále házení kroužky, malování na obličeje, jízdu na koni atd.

Nejmladší účastník dětské akce byl týdenní chlapeček, který spokojeně spinkal.

Karlovarské tanečnice jim zatancovaly čtyři tanečky. Dva v country stylu a pak se převlékly do střapatých šatiček a v nich odtancovaly další dva tanečky. Všem se to moc líbilo. Starostka jim moc poděkovala. Karlovarské tanečnice po skončení ještě chvíli poseděly a pak se rozjely auty k domovu. Těší se na další akce kam budou pozvány.


Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.