22. května 2024

zprávy z Karlovarského kraje

REKLAMA

Dne 5. června se uskutečnil turnaj na Rolavě Karlovy Vary.

Jedná se o klubovou cvrnkací ligu. S tím přišel jeden hráč z klubu Wolf cvrnk Team. Jedná se o klubovou celoroční soutěž, hranou jaro až podzim, jak počasí dovolí. Soutěže se může zúčastnit jakýkoliv klub uvedený na stránkách ČKS a má aspoň čtyři hráče. Je to nežebříčková soutěž, která by se mohla líbit a uplatnit netradičním pojetí.

Soutěž se skládá jako ve fotbalové lize, hráno na odvety, jednou doma a jednou venku. Jednotlivé utkání se skládá ze zápisů jednotlivců, dvojic a čtveřic. Přesněji ze šestnácti zápasů jednotlivců, čtyř zápasů dvojic a jednoho zápasu čtveřic. Body získává klub v každé vyhrané nebo remízové hře. Za vítězný tým získává dva body a za remízu oba kluby po jednom bodě.

V sobotu ráno na Rolavě se sešli tři týmy. Přijeli pět hráčů SKK Rohožky, čtyři hráči Wolf cvrnk Team a šest karlovarských hráček. Hrálo se od deseti hodin. Dvě Karlovarské hráčky připravily hrací plochu. Toto utkání pořádal a zároveň sponzoroval hráč z klubu Wolf cvrnk Team Jaroslav Jarušek. Všichni hráči mu za to děkují. Počasí přálo a zároveň pěkná a nová zábavná hra.

Kolem třetí hodiny se mohlo rozdávat ceny. První místo získali hráči z klubu SKK Rohožky, druhé místo z klubu Wolf cvrnk Team a na třetím místě Karlovarské hráčky. Všem hráčům velká gratulace. Hráči by byli rádi, kdyby tato hra se uplatnila v žebříčku. Budeme držet palce.


Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.