30. května 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Kotek uráží kolegy, pak bez omluvy mizí z jednání zastupitelů, ti volají po morálním kodexu

zdroj :facebook

REKLAMA

Karlovarský zastupitel Jiří Kotek se opět na zastupitelstvu města postaral o v řadě  jdoucí další z mnoha pozdvižení.

Sprosté, nepravdivé až vulgární projevy zastupitele Kotka v Karlových Varech přibývají na intenzitě. Po té co se Kotkova pseudostrana Alternativa nedostala do krajského zastupitelstva, kde inkasovala 250 tisíc ročně za jeden mandát si zlost a nenávist Kotkovi vlastní podle všeho asi vypijí zastupitelé Karlových Varů. Zde ještě Kotek urval dva mandáty. Na kraji ale Kotek přišel za čtyři roky o čtyři miliony.

Opět se před volbami Kotek rozjíždí jako rotačky Rudého práva, k jeho nepodloženým lžím ho vyzýval opakovaně i primátor města Karlovy Vary Petr Kulhánek, dokonce požadoval po Kotkovi veřejnou omluvy, ale neuspěl.

Osobní napadání zastupitelů jejich rodin a dokonce i dětí bylo vrcholem, kterého se účastnil i zastupitel Fujdiar (OCOJIMJDE). Někteří zastupitelé začali volat po morálním kodexu zastupitele, kdy už Kotkova vystoupení urážela všechny přítomné v jednacím sálu, naposledy v Lidovém domě ve Staré Roli.

Hulvát Kotek se projevuje tak, že většinou semele všechno páté přes deváté. Jeho největší snahou je probudit zvědavost i nalhaného příběhu u stolečku s novináři, aby se mohl soustavně mediálně zviditelňovat. Když se Kotek do sytosti vydovádí, ale především odejdou z veřejného jednání zastupitelstva novináři, vytratí se potichu jako ,,zápach“ a bez řádné omluvy opustí zastupitelstvo, často i dříve než v polovině programu jednání.

Toto opovrhování mandátem zastupitele od voličů je u Kotka celkem častým jevem.

Jeden ze slušnějších projevů Kotka, který lze publikovat.

zdroj : mmkv.cz

Pan moralista Kotek a reportáž o milionech od Rusů.

,,Všichni lžou, já jsem svatý a já všechno řeším správně.“

nahráno 20. 6. 2011
Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.