13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Operace se zdařila, pacient zemřel

Naivní nebo spíš zoufalý Hamáček do poslední chvíle čekal na zázrak, ale bez práce nejsou koláče a podle toho ČSSD dopadla. Když už všichni věděli, že průšvih je nevyhnutelný, tak ještě v sobotu dopoledne tvrdili, jak ČSSD projde do Poslanecké sněmovny. Složit účty a skončit chce Hamáček na jednání předsednictva strany 25. října. Po té ČSSD dovedl až k totální prohře na všech frontách, tak ji popřál, aby chytla druhý dech a za čtyři roky se do sněmovny vrátila.
REKLAMA

Končím, prohlásil Hamáček po propadu ČSSD ve volbách. To, že rodák z Mladé Boleslavi není doma ani trochu oblíben stačí zjistit před místním obchoďákem. Lidi o něm mluví často se sprostými přídomky.

V sociální demokracii plánuje pokračovat jako řadový člen. Dokončit dílo zkázy ČSSD ve funkci předsedy sociálních demokratů stihnul Hamáček od února 2018. Pod jeho vedením ČSSD zmizela doslova úplně, jak na úrovni komunální, a do poslední korýtka na úrovni vládní. Nyní jsou řady ČSSD doslova vystříleny na všech frontách.

Naivní nebo spíš zoufalý Hamáček do poslední chvíle čekal na zázrak, ale bez práce nejsou koláče a podle toho ČSSD dopadla.

Když už všichni věděli, že průšvih je nevyhnutelný, tak ještě v sobotu dopoledne tvrdili, jak ČSSD projde do Poslanecké sněmovny.

Složit účty a skončit chce Hamáček na jednání předsednictva strany 25. října. Po té ČSSD dovedl až k totální prohře na všech frontách, tak ji popřál, aby chytla druhý dech a za čtyři roky se do sněmovny vrátila. Není už jasné zdali to Hamáček myslel tak upřímně jako jeho předchůdci, nebo to byl jeden z jeho sarkastických projevů, kterým uvěřila jen malá hrstka voličů.

V komunálních volbách v roce 2018 přišli sociální demokraté téměř o polovinu mandátů, o rok později ztratili zastoupení v Evropském parlamentu. Loni ČSSD neobhájila ani jeden z deseti mandátů v senátu a přišla také o nejvíce postů v zastupitelstvech krajů. V Karlovarském kraji pod vedením Tomáše Svobody už ČSSD nemá jediného zastupitele stejně jako v Karlových Varech pod vedením Radomíry Poláčkové, kde ČSSD nemá také jediného zastupitele v krajském městě.

„Moc děkujeme všem, kteří volili jistotu, tedy ČSSD,“ uvedl v sobotu Hamáček na svém twitterovém účtu, který zavedl v nejistotě ČSSD až do hořkého konce.

O tom, jak budou skládat své účty místní slouhové šedých eminencí na Karlovarsku se mlčí, stejně jako před volbami. Co budou dělat místní kmotři, když už nemají žádné loutky, které by využívali ke svým špinavým hrám, vedeným často ve svůj osobní prospěch?

ČSSD známá svými praktikami na Karlovarsku v minulosti opustilo mnoho skutečných osobností. 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.