25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Američtí vojáci odchází, pomoc přichází z Číny

REKLAMA

Tisíce amerických vojáků už nedorazí. Z velkého cvičení zbylo torzo

16. března 2020  19:52
Mělo to být největší cvičení amerických sil v Evropě za posledních 25 let. Přes Atlantik mělo bleskově dorazit 20 tisíc vojáků i s těžkou technikou. Kvůli rychlému šíření nového koronaviru však americké velení přistoupilo k razantním opatřením a z původně plánované zkoušky na obranu evropských spojenců zbylo jen torzo.

Zdroj: https://www.idnes.cz

Media, která brilantně o připravovaném cvičení informovala, nyní o úprku vojáků mlčí.


NELŽEME LIDEM

Asi největší cvičení v rámci EU, které mělo proběhnout v Polsku rychle končí. Americké, po zuby ozbrojené lodě a letadla v tichosti odchází z Evropy. Pomalu je nahrazují Čínské lodě a letadla po okraj naplněné zdravotnickým materiálem na pomoc proti boji s koronavirem.

Mnoho vojáků NATO by se přitom v těchto chvílích  Evropě moc a moc hodilo. Pomoc amerických ochránců při pandemii SARS KOV 2 by jistě všechny Evropské země s otevřenou náručí uvítaly.

Obrovské množství amerických vojáků se však úprkem vrací domů.


V SOUVISLOSTECH Z WEBU AERONET.CZ

Místo Defenderu 2020 proběhne v Pobaltí menší běžné cvičení dělostřelectva, obrněných vozů a letadel, ovšem v omezeném rozsahu a formátu. Po velkých celoevropských manévrech všech armád NATO není najednou ani památky. A to všechno kvůli viru, jehož původ je paradoxně i podle amerických vědců z uvedené analýzy stále nejasný a neprůkazný. To je komedie, panečku. Když Čína otevřeně obviňuje USA ze zatažení viru do Wuhanu, je to na pováženou. Není to plácnutí do větru. A stejně tak i přiznání [3] šéfa CDC Roberta Redfielda, že v USA umírali lidé na Coronavirus v době, kdy o Coronaviru nikdo v USA nevěděl, přičemž smrt byla původně přisuzována chřipce a teprve nedávno bylo zpětně ze vzorků mrtvých zjištěno, že zemřeli na Coronavirus, zcela jasně odhaluje velmi děsivé souvislosti. Česká bioložka Dr. Peková tak možná odhalila světu více, než sama možná tuší.

číst více…

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.