25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Pomozte při pátrání

Pohřešování muže oznámila rodina, která uvedla, že od pátku 21. 1. 2022 od 15:00 hodin pohřešuje svého rodinného příslušníka. Ten odešel z místa svého současného bydliště v Hazlově bez udání důvodu a do současné doby se nikomu neozval
REKLAMA

KARLOVARSKÝ KRAJ – Volejte na linku 158.

Chebští kriminalisté pátrají po pohřešovaném 48letém muži z Hazlova na Chebsku, který je přibližně 170 -175 cm vysoké střední postavy, má hnědé krátké vlasy a zeleno – šedé oči.

Další informace k pohřešovanému muži naleznete zde (v případě, že tento odkaz již není aktivní, byla hledaná osoba nalezena).

Pohřešování muže oznámila rodina, která uvedla, že od pátku 21. 1. 2022 od 15:00 hodin pohřešuje svého rodinného příslušníka. Ten odešel z místa svého současného bydliště v Hazlově bez udání důvodu a do současné doby se nikomu neozval. Pohřešovaný muž má u sebe mobilní telefon, který ale nezvedá. Muž měl na sobě naposledy černou bundu na zip s reflexními páskami na rukávech, šedočernou mikinu s kapucí, modré rifle a černé boty. Při sobě má mít černý batoh s reflexní páskou a igelitovou tašku LIDL. Pohřešovaný muž netrpí žádnou nemocí a rovněž neužívá žádné léky. Dle zjištění by se měl zajímat o železniční dopravu. Pozorování nádraží, vlaků a podobně.

V případě jakýchkoliv informací k pohřešovanému muži volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.


KADLÍK JAROMÍR
pohřešovaný muž
Datum narození 28.5.1973
Pátrání vyhlášeno 27.1.2022
Bydliště – okres CHEB
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 170 až 175 cm
Zdánlivé stáří 45 až 52 let
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.
Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.