Skatepark se po čtvrt roce konečně otevírá

REKLAMA

Podle Lukáše Červeného, jednatele městské společnosti KV City, který má areál ve správě je vše dokončeno a skatepark už tento týden konečně otevře. Důvody zdlouhavé opravy město vysvětlilo tím, že firma na opravy ramp a překážek, byla společností KV City vyměněna za jinou, levnější a tím se vše protáhlo.. Ale skejtařům to nestačilo a kvůli průtahům ve zprovoznění sportoviště se na hlavy  politiků snesla kritika na  zdlouhavé opravy.

„Kromě ramp a překážek jsme opravili například i sprejerovou zeď a provedli i další úpravy areálu,“ uvedl jednatel Červený. Skatepark město vybudovalo před deseti lety za 11 milionů a patří mezi nejlepší v regionu. Za deset let provozu byly překážky dost opotřebované a některé i poškozené. Skatepark v Karlových Varech Je jediný plně zastřešeným v Karlovarském, Ústeckém a Plzeňském kraji. Dále jej využívají  i místní  hokejbalisté.

„Jsem rád, že to takhle dopadlo a areál bude konečně otevřený,“ oddychl si náměstek Michal Riško (ČSSD), který se sportovci jednal.

Oprava jedenáctimilionové investice stála po deseti létech pouhých 300 tisíc korun.