30. května 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Špinavé prádlo z SPD

Mnozí z vás mohou tradičně argumentovat, že špinavé prádlo se přece pere doma. Jsou ale situace, kdy je v zájmu všech vlastenců i ostatních pochopit, co to doma za špínu máme a jakým způsobem se vnitřně pere nepere.
REKLAMA

Vážení přátelé, příznivci i odpůrci. Dnes jsem požádal o ukončení členství v hnutí SPD❗️Myslím, že nyní je ta pravá doba. Mnozí z vás mohou tradičně argumentovat, že špinavé prádlo se přece pere doma. Jsou ale situace, kdy je v zájmu všech vlastenců i ostatních pochopit, co to doma za špínu máme a jakým způsobem se vnitřně pere nepere.

A tak vám přináším zároveň svoje zkrácené odůvodnění ukončení členství. Jsem přesvědčen, že si to zasloužíte a máte právo to vědět přímo ode mě a ne zprostředkovaně pomocí zkreslených drbů. Přeji všem hezký víkend a naději.
Odůvodnění:
Do hnutí jsem vstupoval s ideály směřujícími k naplnění jeho programu. Stál jsem s legitimací č. 74 u samého zrodu hnutí. Spoluzakládal jsem pražskou organizaci. Více jak 4 roky je doba dostatečná na to, abych dobře pochopil a poskládal si mozaiku vnitřního fungování hnutí. Pochopil jsem nastavení vnitřních procesů hnutí.
Postupem času jsem se ubezpečil, že pojmy svoboda a demokracie jsou v mých a stále více i v očích jiných členů a občanů jen prázdným pojmem. V hnutí vládne strach a diktát. Jsou vylučováni lidé s potenciálem růstu, vlastním názorem a kladným přínosem pro volební výsledek. Jsou rozpouštěny celé organizace. Naopak na kandidátky jsou podivnými nedemokratickými způsoby na poslední chvíli těsně před volbami instalováni neznámí přeběhlíci z jiných stran např. krachující ČSSD. Rozhodující pražské konference s hlasováním jsou manipulovány se znaky falšování. Demokratické procesy jsou omezovány.
O směřování hnutí vypovídají i výsledky posledních voleb, které dopadly neúspěchem. Můj region Praha je rozpolcený a organizačně nefunkční. Současný stav je výsledkem osobních ambicí a arogance i fyzického násilí vedení upřednostňovaných nad zájmy a potřebami hnutí. Odmítnutím pracovat pod takovým vedením byla i moje dobrovolná rezignace na funkci předsedy na Praze 9 už 26.2.2020. Loajálně jsem ale pro hnutí jako celek pracoval, podporoval ho, jako i poslance J. Kohoutka nebo J.Kobzu, a to až do posl. voleb.
Dnes se ukazuje, že ta práce měla smysl. J Kobza udělal jeden z nejlepších volebních výsledků z celé SPD, co do počtu prefer.hlasů. A to i přesto, že ho vedení hnutí na kandidátku původně odmítlo vůbec umístit. Byl všude vedením prezentován jako totální outsider. Nakonec přeskákal ze 4.místa a hra skončila.
Sice jedna bitva v tomto konkrétním případě byla úspěšně dovybojována, vyhrál nejsilnější kandidát, na druhé straně začínají další bitvy o další směřování hnutí. Postavit funkční pražskou organizaci s demotivovanými členy a poškozenou pověstí se mi nyní jeví jako nereálné. Ztratil jsem jakoukoliv motivaci a vizi v pokračování práce pro hnutí, jeho podpory a propagace. Ztratil jsem víru v úspěch hnutí. To je důvodem k ukončení mého členství v tomto hnutí.
S pozdravem
Petr Krátký
SPD Praha
Asistent poslance J.Kohoutka

Kamil Papežík

Ano, Okamura je hochštapler, podrazák, křivák a pokrytec. Mnozí z nás na to přišli už před několika lety, krátce po předchozích volbách do PS.
Protože jsem skeptický a nedůvěřivý, myslím si, že jste věděl o zlu v SPD už dříve, ale z prospěchářství jste tam vydržel až do teď. Chvála vám, že se nebojíte o špíně v SPD psát veřejně.
Podle mého názoru je Okamura Tomio pro vlastence a národovce mnohem nebezpečnější než například Kalousek, nebo Ivan Bartoš. Kalousek a Ivan Bartoš otevřeně říkají, že chtějí Evropskou unii a podobné s4ačky. Okamura je podvodník a lhář. Vůbec nechce vystoupení z Evropské unie ani z NATO.

zdroj: facebook


OKAMUROVCŮ V POLITICE PŘIBÍVÁ, ASI DOBRÝ OBCHOD


Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.