Špinavé prádlo z SPD

REKLAMA

Vážení přátelé, příznivci i odpůrci. Dnes jsem požádal o ukončení členství v hnutí SPD❗️Myslím, že nyní je ta pravá doba. Mnozí z vás mohou tradičně argumentovat, že špinavé prádlo se přece pere doma. Jsou ale situace, kdy je v zájmu všech vlastenců i ostatních pochopit, co to doma za špínu máme a jakým způsobem se vnitřně pere nepere.

A tak vám přináším zároveň svoje zkrácené odůvodnění ukončení členství. Jsem přesvědčen, že si to zasloužíte a máte právo to vědět přímo ode mě a ne zprostředkovaně pomocí zkreslených drbů. Přeji všem hezký víkend a naději.
Odůvodnění:
Do hnutí jsem vstupoval s ideály směřujícími k naplnění jeho programu. Stál jsem s legitimací č. 74 u samého zrodu hnutí. Spoluzakládal jsem pražskou organizaci. Více jak 4 roky je doba dostatečná na to, abych dobře pochopil a poskládal si mozaiku vnitřního fungování hnutí. Pochopil jsem nastavení vnitřních procesů hnutí.
Postupem času jsem se ubezpečil, že pojmy svoboda a demokracie jsou v mých a stále více i v očích jiných členů a občanů jen prázdným pojmem. V hnutí vládne strach a diktát. Jsou vylučováni lidé s potenciálem růstu, vlastním názorem a kladným přínosem pro volební výsledek. Jsou rozpouštěny celé organizace. Naopak na kandidátky jsou podivnými nedemokratickými způsoby na poslední chvíli těsně před volbami instalováni neznámí přeběhlíci z jiných stran např. krachující ČSSD. Rozhodující pražské konference s hlasováním jsou manipulovány se znaky falšování. Demokratické procesy jsou omezovány.
O směřování hnutí vypovídají i výsledky posledních voleb, které dopadly neúspěchem. Můj region Praha je rozpolcený a organizačně nefunkční. Současný stav je výsledkem osobních ambicí a arogance i fyzického násilí vedení upřednostňovaných nad zájmy a potřebami hnutí. Odmítnutím pracovat pod takovým vedením byla i moje dobrovolná rezignace na funkci předsedy na Praze 9 už 26.2.2020. Loajálně jsem ale pro hnutí jako celek pracoval, podporoval ho, jako i poslance J. Kohoutka nebo J.Kobzu, a to až do posl. voleb.
Dnes se ukazuje, že ta práce měla smysl. J Kobza udělal jeden z nejlepších volebních výsledků z celé SPD, co do počtu prefer.hlasů. A to i přesto, že ho vedení hnutí na kandidátku původně odmítlo vůbec umístit. Byl všude vedením prezentován jako totální outsider. Nakonec přeskákal ze 4.místa a hra skončila.
Sice jedna bitva v tomto konkrétním případě byla úspěšně dovybojována, vyhrál nejsilnější kandidát, na druhé straně začínají další bitvy o další směřování hnutí. Postavit funkční pražskou organizaci s demotivovanými členy a poškozenou pověstí se mi nyní jeví jako nereálné. Ztratil jsem jakoukoliv motivaci a vizi v pokračování práce pro hnutí, jeho podpory a propagace. Ztratil jsem víru v úspěch hnutí. To je důvodem k ukončení mého členství v tomto hnutí.
S pozdravem
Petr Krátký
SPD Praha
Asistent poslance J.Kohoutka

Kamil Papežík

Ano, Okamura je hochštapler, podrazák, křivák a pokrytec. Mnozí z nás na to přišli už před několika lety, krátce po předchozích volbách do PS.
Protože jsem skeptický a nedůvěřivý, myslím si, že jste věděl o zlu v SPD už dříve, ale z prospěchářství jste tam vydržel až do teď. Chvála vám, že se nebojíte o špíně v SPD psát veřejně.
Podle mého názoru je Okamura Tomio pro vlastence a národovce mnohem nebezpečnější než například Kalousek, nebo Ivan Bartoš. Kalousek a Ivan Bartoš otevřeně říkají, že chtějí Evropskou unii a podobné s4ačky. Okamura je podvodník a lhář. Vůbec nechce vystoupení z Evropské unie ani z NATO.

zdroj: facebook


OKAMUROVCŮ V POLITICE PŘIBÍVÁ, ASI DOBRÝ OBCHODOne thought on “Špinavé prádlo z SPD

  1. SPD NEBRAT!
    Chtěl jsem do SPD vstoupit, chtěli po mě mnoho údajů, ale asi perspektivní vysokoškolák, bez závazků jim nevyhovoval. Na mou přihlášku ani po půl roce nikdo nereagoval. Připadá mi to jako rodinný podnik a tohle jen potvrzuje, že je to jen další divadélko pro voliče.

Comments are closed.