30. května 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Za komunistů býlo líp, volím levici

KVListy

REKLAMA

Jsem nespokojený občan.

Nikdy jsem nebyl u komunistů. Když jsem chtěl něco z kapitalismu, zašel jsem do Tuzexu, koupil si za bony rifle a to bylo všechno co jsem z kapitalismu chtěl. Jídla, pití, všeho bylo dost. Nebyli bezdomovci a všichni měli práci.

Zábava byla v Karlových Varech sedm dní v týdnu, čtyři diskotéky, v každém lázeňáku hudba do půl noci. Každá fabrika měla svá rekreační střediska, kde byla dovolená skoro zadarmo a nesměli jsme na západ.

Dnes na západ taky nemohu, protože na to nemám, jsem na pracáku jako vyučený instalatér  nemám práci, všechno dělají velké stavební firmy a pro mě už nic nezbude. Po osmé večer je ve Staré Roli jedna diskotéka a to je všechno. Na každém rohu  feťák a bezdomovec, člověk se bojí po setmění ven.

Všichni politici v čele s Kulhánkem jen slibují a lžou ( ODS, KOA, ANO, KARLOVARÁCI) ty to tady fakticky ovládají, kradou a loupí.

¨Půjdu volit levici, ty něco pro lidi dělali, ne jako ty dnešní zloději“

Luboš Blažek

 

Obrázek je pouze ilustrativní, nejedná se o propagaci symbolů komunismu. Redakce připomíná jak vypadala kdysi vlajka (Sovětského svazu), dnešního Ruska a okolních států, které do svazu patřili,  jako například Ukrajina.

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.