30. května 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Komu slouží radnice a čí zde sedí zadnice

KVlisty fotokoláž

REKLAMA

Když přijde slušný občan na radnici v Karlových Varech s nápadem, že by konečně chtěl něco pro naše spoluobčany ku prospěchu věci změnit, ihned narazí na předem otřepaný, nepřekonatelný  odpor dlouhohrající desky současné vládkyně Města Karlovy Vary političky Michaely Tůmové (KOA).

První, co ihned zaslechne občan našeho lázeňského města z úst paní Michaely:..“má to, co navrhujete už projekt?“.. Když slušný občan a volič na její otázku rozpačitě zareaguje, že ještě ne, záhy si od političky vyslechne konečný verdikt, podobný jako u obecního soudu:…“tak pro Váš návrh, rozhodně hlasovat nebudu“….

Mnoho těch, co slyšeli  ten verdikt odešli zklamáni a rozlobení.

Svůj čas a investice tak lidé řešili všude jen ne v Karlových Varech už celých osm let.

Proč tomu tak skutečně je, zjistí čtenář v souvislosti na osobní vazby. Vladimír Tůma je momentálně členem architektonického sdružení – STUDIA HANGÁR v Karlových Varech, ke kterému je Statutární město Karlovy Vary prostřednictvím politického hnutí KOA, dlouhodobě obzvláště dle současných veřejných zakázek neskonale na výsost štědré. ,,Co je doma, to se počítá.“

,,Hlásím střet zájmu,“ zazní s úst paní radní, tím je zákonná povinnost splněna a ,,Oslíčku otřes se.“ Ne náhodou se provázaným s KOA očividně daří už celých, dlouhých osm let a závistivci mohou vzteky prasknout. Práce za luxusní odměny není pro každého a na všechny hladové krky prostě nezbude.

Jak trefné a zároveň nízké.

Na webových stránkách hnutí KOA běží neustále až do bezvědomí, stále se opakující obrazová smyčka v podobě leitmotivu tedy i s fotografií pěkně vyfutrovaného a vytuněného profilu Michaely Tůmové  s výstižným textem:…“ HNUTÍ, KTERÉ NENÍ NA PRODEJ. A PŘESTO MŮŽE BÝT VAŠE. STRATEGIE NENÍ NUTNÉ ZLO, ALE NEZBYTNÝ NÁSTROJ PRO KAŽDODENNÍ PRÁCI.“

Předsedkyně – vládkyně

Každý internetoví surfař snadno zjistí, proč Míša je na titulní straně hnutí KOA? Po rozkliknutí roletky na Orgány a kontakty je zcela vymalováno, jinými slovy řečeno, volič má již zcela jasno! V hnutí KOA je nejvyšším orgánem RADA HNUTÍ, kterému už předsedá  opět zmíněná paní Míša, která na kandidátní listině do komunálu v roce 2014 za politické hnutí KOA, kandidovala až z deváté pozice. Proč, ten kariérově stranický až tak závratný posun? Že by bylo vše vykoupeno, za „loajalitu.“ Jaká to náhoda.

Komu vlastně radnice slouží? Našim spoluobčanům nebo vyvoleným, kteří si roky vylepšují z městské kasy svůj rozpočet? Když chcete nesplnitelné, staňte se členy politického hnutí KOA.  To, co by nikdy nešlo najednou pojede jako na másle, jen je potřeba mít ten správný dres a stane se z vás úspěšný kamarád. Dokonce se vám prodá i to, s čím nesouhlasí ani odborníci na Magistrátu. Všechny je přejede ,,KOA-BULDOZER,“ v sukni za pákami.

,,Ale nyní už létají líbivé slibo-emaily, které škrábou voličům na dveře a něžně prozpěvují pohádku o kůzlátkách, ale tato kůzlátka si musí dobře rozmyslet zda půjdou na jistou porážku, protože myslivce už za zády všech připravili o flintu.“

To, co ani po osmi létech vlády na webu hnutí KOA fakt nenajdete je například transparentní účet. O tom jen a jen všichni mluví a mluví…, hlavně v KOA toho mají plná ústa, ale skutek utekl. Dělají vše jen na oko?

A zatím si stojíme, nebo ne.

[carousel_slide id=’9109′]

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.