Karlovarský zastupitel podváděl při hlasování v soutěži

REKLAMA

Zastupitelé města Karlových Varů mimo jiné projednávali na sém zasedání vícenásobné hlasování v soutěži o nejlepší stavby Karlovarského kraje. Diskusi otevřel zastupitel Jaroslav Fujdiar oba (OCOJIMJDE), který slovně napadl provozovatele serveru . Celou věc dostal k projednání kontrolní výbor včele s JUDr. Zemanovou, která uvedla, že vše předala právnímu odboru města, ten konstatoval, že Homolka svým jednáním se trestního jednání nedopustil, nic méně se jedná o nemorální chování a zneužívání městské techniky. Fujdiar Homolku stále omlouval i přesto. že závěry byly zcela jednoznačné. Fujdiar ale dál napadal i náměstka primátora Riška (ČSSD), který má v gesci IT technologie a  jeho žádost jednoznačně vysvětlil, že Homolka při hlasování podváděl, nebo to dalším osobám vědomě umožnil. To se ale Fujdiarovi evidentně nelíbilo.

Fujdiar se Homolky zastával tak zuřivě, jako by se jednalo  o jeho největšího rodinného přítele.

,,Já se přiznám, že jsem to heslo určitě někomu poskytl, pro aby mohl v těchto trans., uvedl v přímém přenosu za zastupitelstva věčný moralista Homolka. Notebook prý Homolka nikomu nepředal, jak sám uvedl, ale podvodné a vícenásobné hlasování musel někdo provést z uvedeného počítače s jedinečnou IP adresou .

Toto jednoznačně potvrzuje, že Homolka musel předat někomu i městský notebook. což ale tvrdil , že neučinil. Více vše nasvědčovalo účelovému lhaní, nežli racionální reálné verzi, která by mohla být pravda.

Podle opakovaných výmluv se Homolka stal posměchem všech zastupitelů i občanů přítomných v sálu, protože v každém případě počítač, který Homolka nafasoval od města byl jasně identifikován. Homolka a Fujdiar jsou známí svými moralistickými kázáními na zastupitelstvech města, jejich důvěryhodnost tak utrpěla a doslova vzala za své o jejich odbornosti ani nemluvě. Homolka se přiznal, že počítačům vůbec nerozumí a Fujdiar jako elektrikář svou vizitku zpečetil opravnými revizemi, které odhalily nebezpečné závady po jeho montáži elektorinstalace.

Odhalený podvodník a politik Homolka pokud nelhal, bude muset jít za těmi, kterým údajně předal počítač i s heslem.

 

další články…

V letním kině odpadla náhražka plátna na promítání zhotovena z fasádního lepidla

Karlovarské letní kino přišlo o promítací plochu, která teprve před pěti lety prošla rozsáhlou obnovou. K odpadnutí došlo díky tomu, že byl  …

2 komentáře: „Karlovarský zastupitel podváděl při hlasování v soutěži

  • 4. listopadu 2017 (21:17)
    Trvalý odkaz

    Homolka je jen naivní hlupák, Fujdiar je lump.

  • 4. listopadu 2017 (21:08)
    Trvalý odkaz

    Hodinový manžel Fujdíár a Homoulka jsou oba paraziti. Jenom lžou a podvádí jako nepřizpůsobivý občané

Komentáře nejsou povoleny.