Z opoziční lavice zazněla Kulhánkova férovka

REKLAMA

Na ustavujícím zastupitelstvu, kde přišel politik Kulhánek z hnutí Karlovarská občanská alternativa (KOA) po dlouhých osmi létech o primátorský řetěz si alespoň trochu zchladil rozpálenou žáhu.

Nejen, že nové vedení nepřijalo Kulhánkovu připravenou kuchařku jako notičky, podle kterých měli fidlat nový zastupitelé, ale i  jím a za zády všech připraveným rozpočtem noví zastupitele nebyli spokojeni a budou ho schvalovat až po důkladné kontrole.

Právě to se Kulhánkovi nelíbilo, hlasitě se na zastupitelstvu rozčiloval a napadal nové členy koalice.

Ale přeci jen se Kulhánkovi podařilo najít spojence pro to, aby vrazil klín do nové koalice.

Dnes se na stránkách hnutí, které má pár členů do mariáše chlubí tím, jak z věci, kterou měl sám na stole zhola nic s ní neudělal. Teprve až na jednání zastupitelstva se snažil ve své zbabělosti udělat hlasité téma, kde si vzal jako rukojmí občany bydlící v okolí Letiště Karlovy Vary a vše připravil bez účasti zástupců Karlovarského kraje, kteří jsou za letiště odpovědní.

Aby celou falešnou hru ještě okořenil, tak jako bývalý novinář přidává ke svým projevům i výsledky hlasování  zastupitelů, což je pro mediálního štváče jeho typu více než typické.

To, že Kulhánek je bývalý novinář jen podtrhává jeho soustavné osmileté PR a naopak mediální lynč a válcování svých koaličních partnerů za pomocí věrných tiskových mluvčích, které si vzal na Magistrát města k ruce hned dva.

Hlasování nových zastupitelů, které Kulhánek vyprovokoval  pro pozvané občany a nové zastupitele tak sehrál ukázku mediální hry jako z filmu. Herecké výkony Kulhánka jsou skutečně věrohodné, především pro ty, kteří ho neznají je jeho projev zcela přesvědčivý, ale…

Pamětníci jistě ocení amatérské divadelní  představení , které se opakuje jako přes kopírák z období, kdy Kulhánek vláčel v mediích minulé vlády za věci, které u soudů  následně prohrál. Za poplatky zaplatil pražským právníkům, se kterými si tyká  z městské pokladny milióny, které už občané nikdy neuvidí.  Ale tím se politik Kulhánek asi nikdy nepochlubil. Vše se svými sdělovači pravdy pečlivě roky tutlali jako mnoho dalších kostlivců, které budou postupně na novou koalici vypadávat ze skříní.  Jestli jsou ve skříních i miny lze také předpokládat, protože Kulhánek s podepisováním dlouhodobých smluv i na deset a více let neměl problém.

Co hlásá nyní opozičník Kulhánek

Dopis Spolku přátel Olšových Vrat zastupitelům Karlových Varů z 9.11.2018 byl určen k rukám primátora a členů zastupitelstva města a obsahoval žádost o podporu jejich petice a o osobní spolupráci při snaze zastavit záměr letecké školy F AIR, spol. s r.o., která usiluje o zřízení výcvikového střediska na mezinárodním letišti Karlovy Vary – Olšová Vrata. „Nechal jsem proto ten dopis rozeslat všem zastupitelům,“ uvedl při projednávání bodu číslo 18 při jednání Zastupitelstva města Karlovy Vary 13.11.2018 Petr Kulhánek na stránkách své politické propagandy.

Úkol pro nové radní, o kterém nemohli moc vědět

,,Zastupitelstvo města Karlovy Vary vzalo na vědomí dopis ze dne 9.11.2018 a uložilo radě města jednat s Karlovarským krajem o odstoupení od záměru školy civilních pilotů F-AIR na Karlovarském letišti. Termín: 11.12.2018,“ takto zní usnesení na základě jehož bude otevřená cesta Kulhánkovi toto téma dál mediálně živit a tvářit se jako ten, který by se pro občany města rozkrájel a vytvořit negativní obraz o nové koalici, která neměla doposud ani tušení o tom, co Kulhánkovi leželo na stole u dříve. Ovšem věděl už dávno jako krajský zastupitel.

Celý scénář zastupitelstva pro nové kolegy připravil sám Kulhánek. Jako bývalý primátor velmi dobře věděl, co dělal.

Sám po volbách nikdy před tím další body na ustavující jednání zastupitelstva ,,fairový politik Kulhánek nezařazoval.“

Celé to více připomíná, velmi dobře načasované mediální téma, než poctivou práci pro občany města bez cvakání fotoaparátů a správných otázek spřátelených oznamovatelů bezchybně připravené a nakašírované pravdy.

Připravujeme : Na výlety k moři za peníze občanů