Návrat k moci prospěchářů z KSČ

REKLAMA

Po “Sametové revoluci” v listopadu 1989 se rodil jeden z největších podrazů na občany tehdejšího Československa. Mnozí si pamatují veliké oslavy po té, co se vrátil Václav Havel z hradu.

Václav Havel oznámil, že tehdejší KSČ mu předala politickou moc v zemi a to se také stalo.

Mnozí si v té euforii asi vůbec neuvědomil o co komunisté hráli. Že v kapitalistické společnosti, kterou měli začít budovat komunisté z Prognostického ústavu je zásadní moc hospodářská se zvrhlo po privatizacích v dnešní pohled na demokracii uloupenou za bílého dne mediální klikou zázračně zbohatlých miliardářů. V kapitalismu si můžeme koupit vlastně cokoliv,  v Čechách plných závistivých pokrytců a udavačů i téměř kohokoliv.

Lstivými podrazáky se svazáckou a komunistickou minulostí se Česko dodnes jen hemží.

Naší zemi dodnes vládnou bývalí komunističtí prospěcháři a jejich spolupracovníci infiltrovaní v “demokratických stranách. Existují synové a dcery kovaných estébáků a komunistů (podnikatelů), kteří dnes volají po demokracii a svobodě pod křídly ODS a jiných stran. Ale pravda je jiná. Boháči ovládají média, která lajnují vědomí bezbranných voličů a nakoupenou pravdu jim podle libosti za jejich peníze servírují.

Komunisté nikdy neodevzdali hospodářskou moc v zemi. Ale naopak, rozdělili si ji mezi sebe a dodnes pomocí zaprodaných loutek za pár drobných ovládají významné finanční toky peněz občanů České republiky.

Následující text byl naší redakci zaslán z FB profilu. V souvislosti s vládou komunistů a Stbáků v naší zemi je velmi přiléhavý. Mnozí posluhovači a donašeči bývalých komunistů (prospěchářů) a dnešní elity se zde mohou najít a podívat do zrcadla na výsledek své sektářské politiky “lepšolidí” bez špetky charakteru.

“PRAVDA A LÁSKA MUSÍ POČKAT

AŽ SE PŘEVLEČENÍ KOMUNISTÉ ÚPLNĚ VYTRATÍ NA PRAVDU BOŽÍ”


Miroslav Novák pro DEMOKRATICKÁ INICIATIVA

KVListy – Bývalá členka ODS Vildumetzová Mračková (dnes ANO)

ANO Babiš lhal, lže a bude muset lhát. Byl komunistou, spolupracovníkem StB kde udával a stále ještě nemá dost nakradeno, tak krade kde se dá.

Vím, že je to marná snaha, ale neodpustil bych si, kdybych se o to alespoň nepokusil, protože naše kdysi objektivní média v rukou Babiše-Bureše dostala náhubek z peněz tohoto slovenského mesiáše českého národa.

Jediné co mě za tu celou dobu opravdu překvapilo, jak lehce si dali novináři z vydavatelství MAFRA nasadit náhubek od Babiše. Kam se poděli ti bojovníci za právo informovat občany. Kam se poděl odhodlaný pan Čásenský, bojovník Kubík, či Komárak, Syrovátka a všichni ti ivestigativní novináři, kterým neunikla žádná nepravost. Spravedlivě se rozhořčovali nad tím, že detektivní agentura sleduje lidi, odhalili tunel Opencárd, tunel Blanka tunel dálnice, a já nevím co ještě. Označení kmotr a mafián rozdávali lehkým perem kde komu, ale ani jeden z nich nenapsal o cestě poctivce Babiše za milardami z privatizace.

Andrej Babiš může s klidným svědomím tvrdit, že MF DNES, ani Lidovky, či jejich internetové podoby mu nedělali předvolební masáž. Je to pravda, vtip je ale v tom že koupené noviny i s novináři (doslova) nikdy nepátrali o jeho temných cestičkách k bohatství a k dnes už i k moci. Pokud by nebyli v jeho žoldu, tak bychom se dozvěděli:

-že při privatizaci Lovochemie si vypůjčil od IPB půl miliardy a nezaplatil ji, protože nechal dluhy “mazaně” převést do firmy, kterou posléze poslal do konkurzu a Zaplatili jsem to za něho všichni. Klasický tunel devadesátých let.

– že jeho dobře řízený holding dlužil a ještě dluží procentuelně víc, než celý náš stát, takže oněch víc jak 35 tisíc zaměstnanců financuje na dluh, možná i svou předvolební kampaň. V současné době dluží jeho slepenec firem desítky miliard korun a v krátkodobých závazsích miliardy korun. Pokud chcete vědět víc, doporučil bych článek Petra Holuba na Aktuálně.cz.

pravá ruka Vildumetzové – Žáková – Nejdek

-že Andrej Babiš alias Bureš skutečně spolupracoval vědomě s StB a mohli by snadno jmenovat i řadu estébáků, kteří ho řídili. Rozhodně alespoň mohli upozornit na Valkovu knihu, která je kompletní na www.agentbures.cz a kde jsou jasně popsány nejen jeho aktivity v StB, ale též jak “poctivě” nabyl majetek. Snadno by vyvrátili jeho blábol, že nic nepodepsal, ani nespolupracoval s Stb, že slovenský Ústav paměti národa nepředložil žádné dokumenty usvědčující ho ze špín a podrazů, za které by se nemusel stydět ani Mrázek. Stačí jen to, co bylo již prezentováno na ČT 1, či na internetu. Policejní záznamy (StB byla elitní složkou policie) jsou relevantní úřední dokumenty, tedy důvěryhodný důkaz. Babiš ale i Zeman dobře vědí, že část jejich spisu jejich kámoši z StB zničili, všichni vímě jak to probíhalo v osmdesátém devátém. A koho materiály se ničily? Těch agentů a kádrů, se kterými počítali komunisté a estébáci do budoucna. Babiše argumentace mi připadá jako argument odsouzeného zloděle, který nechce nastoupit trest vězení, protože soudní rozsudek nemá jeho podpis a proto je jen cárem papíru bez důkazní hodnoty.

– Andrej Babiš lže, když tvrdí, že největšího politického kmotra po listopadu, který zbohatl privatizaci Mostecké uhelné a jemuž půjčil strejda čtyři miliony na byt a ten si je zase půjčil od pitoreskního novináře Roda z Mladé Fronty, a ten směnku nakonec snědl – Stanislava Grosse, znal jen z pár oficiálních setkání na společenské úrovni. I kdybybyste pochybovali o všem co je zde bylo napsáno, tak tuto jeho kristalicky čistou lež si můžete snadno ověřit v archivu MF DNES. Jsou tam články Jaroslava Kmenty o Stanislavu Grossovi v souvislosti s pronájmem bordelu kamarádky jeho manželky. A právě ve výpisech hovorů, které se nějakým podivným způsobem dostali ke Kmentovi. byly zaznamenána i noční hovory s Grossem, tehdy ministram vnitra. Babiš mu volal dokonce i o půnoci. To ovšem nevypadá na oficiální akci, že. Jednoduše řešeno Babiš lže a své kontakry s bývalým kmotrem Grossem dnes zamlčuje. Mimochodem jejich přátelské kontakty byly intenzivní náhodou při privatizaci Unipetrolu, který mu Zemanova vláda “přiklepla”, přestože Babišova nabídka byla o dvě miliardy nižší, než konkurenční nabídky konsorcia petrolejářských firem. A Andrej? Nezaplatil a dnes tvrdí, že proto, že všichni, včetně Zemana ho tehdy napálili. Nakonec Unipetrol dohodil za provizi přes Zemana Orlenu. Slušnost, poctivost, že. Všechny tehdejší akce měly stejného jmenovatele: Babiš, Zeman, Gross potažmo ČSSD a Mrázek.

A ANO? To bych samozřejmě nevolil ani bez Babiše.Vím, že tento článek je k ničemu, jen výkřik zoufalce, přečte ho pár lidí a rychle upadne jen do statistiky blogu, pokud nebude stažen bdělou cenzurou, ani jim to nebudu zazlívat, i cenzoři na tomto blogu jsou placeni velkým Burešem. Píši ho proto, abych se nemuse jednoul stydět před svými dětmi.

*) poznámka : do textu autora redakce nijak nezasahovala, fotografie přidaných politiků z Karlovarského kraje vypovídají o tom, kdo podporuje bývalé komunisty, agenty STB a VKR socialistického Československa.


Co dodat. Asi stačí krátký úryvek o pokryteckém čecháčkovství, který utekl Václavu Havlovi při rozčílení…


Miroslav Novák pro DEMOKRATICKÁ INICIATIVA

SEZNAM SPOLUPRACOVNÍKŮ ANDREJE BABIŠE

(Velkosklady StB 🆎 AGROFERT ➡️ ANO )

👉ALEXANDER BABIŠ – spolupracovník StB, krycí jméno Miki, bratr premiéra a agenta StB Andreje Babiše – krycí jméno Bureš;

👉LIBOR ŠIROKÝ – příslušník StB, hodnost kapitán, č. 217340, dozorčí rada Agrofertu, nějaký čas předseda;

👉ALEXEJ BÍLEK – vysoká škola ÚV KSČ, vazby na StB, člen představenstva Agrofertu a v dalších statutárních orgánech firem Andreje Babiše;

👉VILIBALD BÍLEK – registrován StB, č. svazku 5687 a 31876, krycí jméno Richter a Villi, otec Alexeje Bílka;

👉HERMÍNA BÍLKOVÁ – krycí jméno Mona, č. svazku 688318, matka Alexeje Bílka;

👉FRANTIŠEK JANŮ – krycí jméno Fišer, č. svazku 35389, představenstvo Agrofertu, zakládající člen;

👉ROMAN KARLUBÍK – krycí jméno Janovic, č. svazku 38838, člen představenstva Agrofertu a v dalších Babišových firmách;

👉JAN KADANÍK, otec Jiří Kadaník – spolupracovník StB, krycí jména Emil, Jirka a Zástupce, Jan je členem představenstva Agrofertu;

👉JOSEF KUBŮ – krycí jméno Luňáček, pracovník I. správy SNB, agent StB ve Vídni, zakládající člen Agrofertu;

👉RADMILA KLESLOVÁ – příslušník StB, služební č. 2400361, členka ANO, pracuje pro firmy Babiše;

👉FRANTIŠEK TELIČKA – spolupracovník StB, krycí jméno Terno, č. svazku 19733 a 125106, otec europoslance Teličky za ANO;

👉DRAGUTIN PELIKÁN – agent StB, krycí jméno Drastík, č. svazku 13228, otec ministra Roberta Pelikána, člena ANO;

👉RICHARD BRABEC – agent StB, krycí jméno Soukup, č. svazku 651836, otec ministra Richarda Brabce, člena ANO;

👉ADRIANA KRNÁČOVÁ – členka ANO – matka Marie spolupracovník StB, otec Jan Gutleber – agent StB, svazek T1577;

👉IVAN SOUČEK – člen ANO, dosazen Babišem do firem MERO a ČEPRO, krycí jméno Suk, č. svazku 45086;

👉VLADIMÍR ZOUL – člen ANO, Babišem dosazen do Státní tiskárny cenin, v záznamech VKR veden pod číslem 147110.

☝️A DALŠÍ…

zdroj : FB, YouTube