25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Senior Pas má už 15 000 důvěřivých lidí

KVListy

REKLAMA

Karty umožňují lidem nad 55 let využívat zvýhodněné ceny na služby nebo zboží na území regionu i v dalších částech České republiky. Došlo takék rozšíření sítě nejen místních poskytovatelů slev.
K poslednímu dni minulého roku bylo zaregistrováno 15 329 zájemců o kartu Senior Pas.
S nabídkou poskytovaných výhod se mohou zájemci seznámit v nově vydaném katalogu, který je už nyní k dispozici na recepci budovy A krajského úřadu.

„Do konce ledna pak budou katalogy rozvezeny do vybraných infocenter a na obecní nebo městské úřady, které o jejich doručení projevily zájem,“ uvedl náměstek hejtmanky Karlovarského kraje Petr Kubis (hnutí ANO).

Co média ve svých článcích neuvádí

Od pětapadesáti let mohou získat lidé slevovou kartičku relativně zdarma.

Všichni senioři při registraci odevzdají své osobní údaje a další informace ceněné obchodníky, které se běžně využívají při cílených marketinkových kampaních za účelem nabídky zboží nebo služeb zejména pomocí masového oslovování elektronickými medii. Obdobným způsobem se dnes dělají i předvolební kampaně například pomocí sociálních sítí. 

Registrace obsahuje kromě jména, příjmení, dresy, telefonu, emailu, vzdělání a pohlaví také celou škálu zálib nebo oblastí jako jsou zdraví, lázeňství a péče o tělo (vč. kadeřnictví, pedikúra, manikúra, wellness, solné jeskyně, procedury, masáže, apod.), gastronomie (restaurace, kavárny, čajovny…), muzea, galerie, památky,  sport, literatura, hudba, móda, vzdělávání, motorismus, hobby, kutilství, zahradničení, vaření i cestování.  Zaškrtnutím políčka udělulí každý senior  souhlas se správou a zpracováním osobních údajů, které se mohou využívat ke kampaním nejen v obchodu.

Koordinátorem projektu je soukromá společnost Sun Drive Communications s.r.o, která nabízí k zapůjčení nepřeberné množství sortimentu pro oslavy, firemní akce, svatby, grilovačky či dětské oslavy.

Slevové karty dnes nabízí desítky obchodníků poskytujících rozmanité zboží, či služby běžně se slevou okolo 5%.

 

Nejčtenější

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.