30. května 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Pomoc Ukrajině nebo politická agitka

REKLAMA

V Karlových Varech se objevuje staronová občanská iniciativa bývalých politiků formujících nový politický slepenec.

Na  mimořádném zastupitelstvu proběhla diskuse o pomoci válkou postižené Ukrajiny. Místní aktivista vystoupil jako politik převlečený za občana k ryze politickému tématu, které vyvolalo diskusi a střety mezi zastupiteli.

Návrh na přejmenování ulic na Kyjevská a Ukrajinská ze současné Moskevské a Krymské byl podle názorů některých zastupitelů populistickým cílem, který má vyvolat bouřlivou diskusi, opět rozdělit občany města a zvednout protestní hlasy nespokojených voličů, k čemuž se politik-nepolitik Otmar H. hlasitě přihlásil.
Zastupitelstvo města Karlovy Vary dne 7.3.2022 se zabývalo především ekonomickou a materiální pomocí, pro kterou bylo původně svoláno. Ti co znají aktéry štvavého videa, šířícího se na sociálních sítích, poznávají staré známé „politické rozjebávače“ s máslem na hlavě, přimknuté dříve k hnutí Karlovarské občanské alternativy(KOA) , které je členem politik  a bývalý novinář Kulhánek (exprimátor a hejtman) a další politici z tábora KOA, kteří dostali za osm let vlády město Karlovy Vary ekonomicky doslova na kolena.
Hlavním aktérem je zastupitel Janů, který je krajským pirátským zkrachovalcem a údajně formuje novou politickou skupinu, která se bude chtít v Karlových Varech prosadit.
O jaké lidi se jedná? Mimo jiné o politiky, kteří podávají trestní oznámení proti lidem, kteří zveřejňují pro ně nepohodlné články v Karlovarských listech, popisující jejich skutečné úmysly, které se často velmi vzdalují od toho, co veřejně lidem prezentují.
Podněcování a popichování hraničící s provokací a urážkami obsahuje video pořízené jedním z politických aktivistů ukazující hlavního aktéra, který se tváří jako nepolitik a občan…


Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.